DemirDöküm Çankaya yetkili servisi Tempo Teknik olarak Çankaya bölgesinde siz değerli kullanıcılarımıza 1993 yılından beri aynı adresimizde hizmet vermekteyiz. 26 yıldır değişmeyen müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız, alanında uzman, eğitimli ve tüm ustalık sertifikalarına sahip teknikerlerimiz ile birlikte DemirDöküm Fabrika A.Ş. bünyesinde yetkili servis hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Bugünlere ulaşmamızın en önemli nedeni, müşterilerimizin firmamıza duyduğu güven ve bu güveni boşa çıkarmamak için sürekli yenilikleri takip eden, personelini sürekli müşteri memnuniyeti konusunda eğiten, teknolojiyi yakından takip eden bir anlayışa sahip olmamızdır. Firmamız DemirDöküm fabrika garantili hizmet veren Çankaya bölgesindeki tek yetkili servistir.

Sektördeki 26 yıllık tecrübemize ve lider konumumuza ek olarak personelimizin davranışları, hizmetimizin kalitesi, ücretlerimizin uygunluğu, problem çözmedeki hızımız ve başarımız ile sorununuzu en kısa zamanda, en uygun şekilde çözeceğimizden emin olabilir, DemirDöküm markalı ürünlerinize hizmet alırken bizlere ve garantimize güvenebilirsiniz.

 

DemirDöküm Yetkili Servis Belgesi

DemirDöküm Eğitim Sertifikası

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
Hakkımızda
4.6 (92.5%) 8 Kişi

Ankara Web Tasarım