NELER YAPIYORUZ?

FAALİYET ALANLARI

Demirdöküm Marka Cihazlarınızın Kurulum, Montaj, Tamir, Bakım, Arıza Tespit ve Arıza Giderme İşlemleri
Uzman Servis Güvencesinde...
KOMBİ YILLIK GENEL BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

Yıllık periyodik bakımda, sizlere hizmet vermek üzere gelen uzman tekniker arkadaşımız, bakım işlemine geçmeden önce cihazda herhangi bir sorun olup olmadığını tespit edebilmek adına öncelikle cihazı kalorifer ve sıcak su konumunda bir süre çalıştırır. Ardından cihazın dış ve iç kapakları açılıp herhangi bir su kaçağı ya da deformasyon olup olmadığı gözle kontrol edilir. Ardından yanma odası açılıp temizlik işlemine başlanır. Eşanjör araları ve iyonizasyon elektrotları tel fırça ile temizlenir. Cihazın geri kalan kısmı normal fırça ve süpürge yarımı ile temizlenir. Ardından bezle silinerek toz ve pislik kaynaklı tıkanmaların önüne geçilir. Brülör bölümü sökülüp yıkanır. İhtiyaç duyulması halinde fan motoru sökülüp temizlenir. Genleşme tankının içerisinde gerekli basınçta hava olup olmadığı kontrol edilir, eksikse tamamlanır. Ardından cihazın altında bulunan tesisat dönüş filtresi sökülerek temizlenir. gerekli testler ve gaz basınç ayarları kontrol edilir. Akabinde cihaz sıcak su ve kalorifer konumlarında çalıştırılarak test edilir. Güvenlik prosedürü uygulandıktan sonra kullanıcıya çalışır şekilde teslim edilir.

Kombinizi uzun yıllar ve verimli olarak kullanabilmeniz için periyodik bakımlarını düzenli olarak yetkili servisimize yaptırmanızı öneriyoruz. Aksi takdirde cihazınızın arıza oranı yükselir, yakıt maliyetleriniz artar, cihazın ekonomik ömrü kısalır. Bakımları düzenli olarak yaptırmak cihazınızın ömrünü uzatır. Cihazınız garanti kapsamında olsa dahi bakım yaptırmamanızdan kaynaklanan arızalarda cihazınızın garanti dışı kalacağını hatırlatırız.

Periyodik bakım hem olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sorunsuz bir kış geçirmek için gereklidir. Kombinizin yüksek performans ile çalışması daha az yakıt kullanarak daha yüksek ısı vermesini sağlar. Kombinizin yüksek performans ile çalışması için yıllık bakımlarını yaptırmalı, cihazın verimli çalışmasını engelleyen sorunları gidermelisiniz. Kombi bakımı profesyonel ekiplerce, yetkili servislerce yapılmalıdır. Periyodik kombi bakımı için en uygun zaman yaz ayları olacaktır. Bu hem kombiye ihtiyaç duymadığınız hem de kombi servislerinin iş yoğunluğunun daha rahat olduğu zamanlardır. Bu nedenle hem sizin yaşam düzeniniz bozulmadan hem de servis randevusu için uzun süre beklemek zorunda kalmadan kombinizin genel bakımını yaptırabilirsiniz.

Yıllık periyodik kombi bakımı için servisimizden destek alabilirsiniz.